Miškovy stránkyObsah:

Narazíte-li na nějaké problémy(nefungující odkazy, gramatické chyby, ...) prosím oznamte mi to.
Valid HTML 4.0! Valid CSS!

Zde najdete mé zápisky ze školy. Nevím, bude-li se to někomu hodit, ale mně se hodily. A i ostatním by možná mohly ulehčit práci.


Gympl

Občanská výchova

Jako první je zde k nalezení část mých zápisků z hodin občanské výchovy. Obsahují to, co jsi si poznamenal z hodin filozofie. Zápisky pocházejí z dob, kdy jsem ještě chodil na gympl a pořizoval jsem je přímo na hodinách pomocí mého tehdejšího Palmu (Palm m125). Ťukal jsem to všechno na softwareové klávesnici a display dostal pořádně zabrat. Ještě bych chtěl dodat, že jsou v obyčejném txt s kódováním Windows1250. Toto kódování volím proto, že každý uživatel jiného systému si to jistě hravě zkonvertuje, ale pro uživatele M$ systémů by to mohlo představovat nepřekonatelné problémy ;-)


MatFyz

A tady jsou mé zápisky už z vejšky. Po gymplu jsem se dostal na MatFyz. Zbytek zápisků už bude pocházet odtud.

MPEG-7

Navštěvoval jsem hodiny týkající se XML a součástí byly referáty. Jednoho dne došlo i na mě a tak sem napsal referát o MPEG-7. Pokud by to někoho zajímalo, tak se klidně můžete podívat na slidey. Byl psán v LaTeXu, takže výsledek jsou slidey v pdf ;-)

Úvod do počítačové lingvistiky

Další zajímavá přednáška na kterou jsem na vejšce narazil byl Úvod do počítačové lingvistiky. Zde jsem si x-tou hodinu zapomněl sešit a začal dělat zápisky do svého Palmu (tehdy Tungsten T, tentokráte už s infra klávesnicí). Jakožto už zkušenější zapisovatel jsem psal rovnou v LaTeXu. Kdo se tedy chce podívat, má svou šanci.


Technicke informace
HTTP server: Apache
Vase IP-adresa: 34.204.198.73
Následuje povinná reklama serveru. Bohužel, bez ní to nejde. Aspoň do té doby, dokud budou stránky viset na freewebu.